Birutės parko rezidencija, Palangos centre

 Nauji butai prie pat "Birutės parko"

Sukūrėme Jums modernius ir prabanga alsuojančius namus. Tai nauji butai pajūryje tik Jums - „Birutės parko rezidencija“. Tai skoningas ir modernus projektas, skirtas aukščiausius kriterijus keliantiems gyventojams. Šiuolaikiškas, modernus ir išskirtinis projektas atitiks net išrankiausių naujakurių poreikius.

Jūsų patogumui siūlome naujus butus Palangoje atokesnėje vietoje nuo šurmuliuojančio centro ir visai čia pat Gintaro muziejaus bei Birutės parko. Jūsų naujieji namai alsuoja ramybe ir gamta. Čia visuomet žaliai ir jauku. Tai puiki vieta gyventi šeimoms ir tiems, kurie mėgsta gamtą bei poilsį, savo namuose ieško ramybės ir šilumos.

"Birutės parko" rezidencijos butai sukurti maloniam gyvenimui

Kuriant projektą didelis dėmesys buvo skiriamas natūralumo įvaizdžiui ir bendruomenės svarbai. Todėl „Birutės parko rezidencija“ ne tik šiuolaikiški ir patogūs namai, bet ir draugiška kaimynystė bei aktyvus laisvalaikis. Projekte įrengti nauji butai suteikia galimybę ne tik džiaugtis geriausiais architektūriniais sprendimais, bet ir patogiu susisiekimu bei laisvalaikiu. Nuo šiol tiesiog savo kieme galite džiaugtis vandens pramogomis, poilsiu prie tvenkinio ar pietumis gamtoje.

Visi "Birutės parko" rezidencijos butai turi terasas

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums gyvenimą gamtos glėbyje, nepamirštant ir šiuolaikinių poreikių. Visi nauji butai pajūryje projekte „Birutės parko rezidencija“ įrengti su erdviomis ir šiuolaikiškomis net iki 18 kv.m. terasomis. Jose galėsite poilsiauti ir atsikvėpti po sunkių dienos darbų,. Leisti jaukius vakarus ar šiltus rytus. Dovanojame Jums šiuolaikiškus, tačiau natūralius medinius langus, ekologiškas apdailos medžiagas ir patogų butų išplanavimą. O šiltais vakarais, kai norėsis pasimėgauti gamta ir miesto istorija, galėsite pasivaikščioti Tiškevičių, Birutės parke ar apsilankyti Gintaro muziejuje. Visa tai prie pat Jūsų namų.

Birutės parko" rezidencijos butų privalumai:

  • Mažaaukštės statybos projektas.
  • Perėjus pūšyną, Jus pasitiks jūra.
  • Apdailai panaudotas klinkerio sprendimas.
  • Pastatuose įrengta garso ir šilumos apsauga.
  • Namų aplinka apželdinta, sutavrkyta ir jauki.
  • Individualus šildymas dujomis bei grindinis šildymas butuose.
  • Kiekvienam butui skirta atskira automobilio stovėjimo aikštelė.

„Birutės parko“ rezidencijos nauji butai Palangoje – Jūsų modernus sprendimas gyvenimui.

Brokeris

 

Romas Perminas

+370 644 44 011
romas@011.lt

Susisiekite