"Daukanto 17" butai Kaune centre

Modernizmo epochoje statytas namas šiandien prikeltas moderniam Jūsų gyvenimui miesto širdyje. 
Unikali vieta, nepaprastai graži, miesto svečių akį traukianti namo architektūra. 
Tik įėjus į laiptinę pajusite inovatyvumo ir laiko patikrintų vertybių sintezę: grindys iškloto akmens masės plytelėmis, ąžuoliniai porankiai, sienose išsaugoti bei restauruoti raudonų plytų fragmentai. 
Butuose sumontuota autonominė, grindinė šildymo sistema gamtinėmis dujomis arba infraraudonaisiais spinduliais. Įstatyti kokybiški, mediniai, trijų stiklų paketo langai/stoglangiai.
Vidaus interjeras sukurtas derinant prabangą su jaukumu: su šviesiomis sienomis, suteikiančioms būstui erdvės bei šviesumo pojūti, kontrastingai dera restauruotos, šio namo dvasią išsaugančios raudonos plytos. Kai kurių butų lubas puošia natūralaus medžio balkiai, suteikiantys būstui dar daugiau šilumos bei jaukumo. 
• 
Automobilių stovėjimo aikštelė vidiniame namo kieme. Įvažiavimas į kiemą pro automatinę užtvarą. Daugumos butų langai orientuoti į rytus bei vakarus. 
Jūsų patogumui siūlome butus nuo 54 kv. m iki 160 kv. m, antrame bei trečiame aukšte. 
• 
Miesto pakraščiuose užstatomų plotų tankis vis dar didėja, o centre patogiai bei šiuolaikiškai įsikurti galimybių vis mažėja. Šis namas, išsaugojęs savo unikalią architektūrą, suteikia galimybę ne tik įsikurti vienoje geidžiamiausių miesto vietų, bet ir saugiai investuoti. 
Ši miesto dalis visuomet alsavo ypatinga aura, kurią sukuria nuostabi architektūra, akademinės bendruomenės dvasia, šią vietą supantys objektai, tapę didžiausiu traukos centru mieste. 

Brokeris

Mantas Jaruševičius

NT marketingas ir pardavimai
+370601 10 111
mantas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

Susisiekite