Karjera

Ar žinote, kad 1943 m. amerikiečių psichologas A. H. Maslow pristatė žmogaus poreikių piramidę, kurioje teigė, jog laimingas žmogus jaučiasi tuomet, kai atsikėlus ryte jam norisi eiti į darbą, o vakare norisi grįžti namo. Antros apibrėžimo dalies mes įtakoti negalim, tačiau pirmą – TAIP. Maslow manė, kad poreikis save realizuoti yra toks pats stiprus kaip ir poreikis valgyti arba kvėpuoti.

Nekilnojamojo turto marketingo ir pardavimų srityje yra galimybė panaudoti daugybę individualių savybių, sugebėjimų bei patirties, įgytos bet kokioje kitoje srityje. Yra galimybė augti kaip asmenybei bei kaip specialistui, pačiam kuriant bei įdiegiant naujus, didesnę sėkmę garantuojančius metodus.

Su mumis dirbantys žmonės vadavaujasi tokia koncepcija – mes esame tam, kad patartume, padėtume klientui identifikuoti savo paties poreikius bei iš bendros pasiūlos rastume variantą, atitinkantį tuos pareikius.  Esame tam, kad padėtume susiorientuoti nekilnojamojo turto rinkoje, kad kiekvieno kliento patikėtą mums objektą tinkamai pozicionuotume rinkoje bei rastume tinkamą pirkėją.

Ieškome žmogaus, kurį būtų galima apibūdinti taip: darbštus, patikimas, atsakingas, diplomatiškas, atkaklus, mokantis racionaliai organizuoti savo darbo laiką, draugiškas, gebantis teigiamai save reprezentuoti,  mokantis bendrauti, išklausyti, suprasti.

Jei manote, kad atitinkate tokį apibūdinimą, turite ambicijų uždirbti daug, bet veikti Jus skatina ne tik pinigai – ateikit, susipažinsim.

Siūlome galimybę pasiekti gerus finansinius rezultatus, praktiškai patikrintus metodus tiems rezultatams pasiekti, gerą mikroklimatą, laisvą darbo grafiką, galimybę kurti bei įgyvendinti naujas priemones, siekiant efektyvumo, inovatyvumo, pažangos bei didesnio konkurencingumo.


Kviečiame prisijungti prie mūsų jauno, nestandartiško,  inovatyvaus kolektyvo ir kartu pasiekti geriausių rezultatų nekilnojamojo turto rinkoje.