Kauno NT skyrius

Mantas Jaruševičius

Naujos statybos marketingas ir pardavimai 

Vadybos magistras

+370 601 10 111

mantas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Rūta Mickūnienė

Miegamųjų rajonų būsto pardavimai

NT vadybos magistras

+370 657 83 011

ruta@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Arina Radzevičiūtė

NT Kauno centre  

Dizaino magistras

+370 698 46011

arina@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 
 

Rytis Valatkevičius

Žemės sklypai - Projektai

Verslo administravimas bakalauras 

+370 657 52 011

rytis@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Giedrius Sidaravičius

Naujos statybos projektai 

Verslo administravimo magistras

+370 611 12 511

giedrius@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Agnė Vaškevičiūtė

Naujos statybos projektai 

Marketingo magistras

+370 698 36011

agne@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Kristina Martišiūtė

Komercinio NT skyrius

Verslo administravimas bakalauras

+370 624 11011

kristina@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 
 

Karolis Lazdauskas

Karolis Lazdauskas

 

Lukas Kriaučiūnas

Naujos statybos projektai 

Vadybos bakalauras

+370 699 62 011

lukas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Karolis Lazdauskas

Naujos statybos projektai 

+370 698 01170

karolis@011.lt 

Visi brokerio skelbimai

 

Dovilė Charičevienė

Būstų nuoma

Verslo administravimo magistras

+370 687 71111

dovile@011.lt

 

Vilniaus NT skyrius


Andrius Čiužas

Gyvenamojo NT skyrius

Matavimų inžinerijos bakalauras

+370 616 96 011

andrius@011.lt 

Visi brokerio skelbimai

 

Rokas Liutkauskas

Verslo klientų skyrius

NT vadybos magistras

+370 682 66 011

rokas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Palangos NT skyrius

Romas Perminas

Gyvenamo NT skyrius

Vadybos ir rekreacijos bakalauras

+370 644 44 011

romas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

Laura Švickienė

Gyvenamo NT skyrius

Vadybos bakalauras

+370 602 210 11

laura@011.lt