"ŽALIAKALNIO NAMAI" naujos statybos butai Kaune

Žaliakalnio namai – geram ir patogiam gyvenimui! Žaliakalnis - vienas mėgstamiausių ir prestižiškiausių Kauno rajonų, kur patogu gyventi dėl čia esančios infrastruktūros, žaliųjų parkų, darželių ir mokyklų, sporto klubų.

Novatoriški namo sprendimai. Žaliakalnio namų gyventojai džiaugsis novatoriškais sprendimais. Didžiąją dalį elektros liftams, požeminės aikštelės, laiptinių ir kiemo apšvietimui pagamins ant namų stogų stovintys saulės kolektoriai, kurie užtikrins mažesnius mokesčius.

Būstas. Žaliakalnio name rasite patogiai suplanuotus 2 – 3 kambarių butus, nuo 46 iki 59 kv. m. Pirmojo aukšto gyventojai mėgausis kavos puodeliu ir draugų kompanija didelėse terasose nuo 18 iki 28 kv. m., kitų aukštų gyventojai turės didelius balkonus - 6,72 kv. m. Mėgstantys gražias miesto panoramas jomis galės mėgautis 6 – 9 aukštuose. Buto erdvės išplanuotos maksimaliai patogiai, daugumoje butų yra tamsūs kambarėliai daiktų pasidėjimui, o mėgstantys virtuvės zonas atskirtas nuo svetainės, tą galės padaryti labai lengvai. Daug galimybių - lengvas pasirinkimas.

Laisvalaikis ir sportas. Vidiniame namo kieme bus įrengta poilsio zona su suoliukais ir saugia vaikų žaidimo aikštele, pasodinti gėlynai, o jei rūpinatės sveikata ir mėgstate sportą, tuomet šalimais yra Ąžuolyno parkas su daugybe apšviestų takelių, kur galite pasivaikščioti, pabėgioti ar sportuoti (700m.). Už 1500 metrų įsikūręs Ąžuolyno sporto ir sveikatingumo centras su lauko teniso aikštele, S. Dariaus ir S. Girėno stadionas, taip pat LSSU baseinas su pirtimis, o vos už 500 metrų sporto klubas "Linija". Jei seniai lankėtės zoologijos sode, jį lengvai pasieksite pėsčiomis (750m.). Naujais ir rekonstruotais dviračių takais galėsite pasiekti tiek Panemunės šilą, tiek Kačerginės gyvenvietę.

Kokybė. Atsižvelgiant į šiuolaikinį būstą ir šiluminę varžą, namas suprojektuotas ir statomas taip, kad butai būtų šilti, o sąskaitos už šilumą itin mažos. Garso izoliacijai taip pat skirtas didelis dėmesys, kad gyventojai galėtų mėgautis ramybe. Žaliakalnio namus projektavo architektas Rimas Adomaitis (UAB "RA STUDIJA" - www.rastudija.lt). Projekto vystytojas UAB "FASAREMA" - specialiųjų darbų įmonė, turinti didelę patirtį bendrųjų, gyvenamųjų ir visuomeninių objektų statybos darbų srityje. Siekiant aukščiausios statybų kokybės projekto vystytojai kruopščiai atsirinko rangovus, tokius kaip UAB Projektana", UAB "Legrana", UAB "Novasta", "Lintados" įmonė ir kt. Žaliakalnio namai satomi nuosavomis įmonės lėšomis, todėl darbai bus baigti laiku.

Vieta mieste. Savo vaikus patogiai nuvesite į šalia esančius darželius: Lopšelis-darželis "Bitutė"; Lopšelis-darželis "Žiedelis", Lopšelis-darželis "Radastėlė", Lopšelis - darželis"Linelis" (300-500m.). Mokyklos taip pat šalimais (300-700m.): Kauno Varpo gimnazija; Kauno sporto ir sveikatingumo gimnazija; Kauno Jono Žemaičio-Vytauto pagrindinė mokykla; Studentai gali pėsčiomis pasiekti studijas Kauno technologijos universitete (KTU miestelis) (700m.). Parduotuves vos už 2 min. pėsčiomis (150m.), o jei reikia didesnių prekybos centrų juos rasite Savanorių pr. ("Hiper Maxima" 700m.), ("SAVAS", 2700m.), Karaliaus Mindaugo pr. (“Akropolis” 3500m.).

 

 

Brokeris

Giedrius Sidaravičius

+370 611 12 511

giedrius@011.lt

 

Susisiekite