Rasta 0 objektų

Parduodami kotedžai patogiose miesto/užmiesčio erdvėse – idealus sprendimas norintiems turėti būstą su nedideliu žemės sklypu. Šiame puslapyje rasite keletą itin patrauklių ir originalių kotedžų sublokuotų namų pasiūlymų. Nedvejodami su mumis susisiekite ir papasakosime plačiau.

Kas yra kotedžas?

Žodis kotedžas yra angliškas ir kilo iš žodžio „cottage“, kuris verčiamas, kaip „trobelė“. Iš tiesų tai vieno ar dviejų aukštų nedidelės kvadratūros statinys, todėl šiuolaikinis kotedžas nelabai ką turi bendro su 19 amžiaus pabaigos Anglijos architektūra. Juridiškai terminas “kotedžas” neegzistuoja.
Rinkoje suprantamas kaip dviejų aukštų sublokuotas namas su privačiu kiemu.
Šiuolaikiniai kotedžai turi šias savybes:
  1. Kotedžas yra pastatas, kuriame sujungti du, trys ar daugiau butų. Parkingas dažnai yra bendras, o poilsio zonos su terasomis yra individualios.
  2. Paprastai yra įrengiamos bent 2 stovėjimo vietos, individualios poilsio zonos atskiriamos tvora.
Galima drąsiai teigti, kad kotedžai yra tarpinis variantas tarp erdvaus individualaus namo ir buto daugiaaukščiame name. Dažniausiai statomi priemiesčiuose.
Kotedžų pardavimas
Sklypas, ant kurio statomas kotedžas, yra bendra visų kotedžų savininkų nuosavybė, tad pasirašydami notarinę pirkimo-pardavimo sutartį įsitikinkte, kad sutarties projekte yra sklypo naudojimosi tvarka ir numatytas atsisakymas į kaimyninių kotedžų pirkimo pirmumo teisę. Neturint atsisakymo į pirmumo teisė reikštų, kad norėdami parduoti kotedžą, pirmiausia turėtumėte pasiūlyti pirkti kaimynams ir tik jiems atsisakius, galėtumėte parduoti kitiems.
Svarbu yra kotedžų kvartalo vieta ir infrastruktūra. Visada pasidomėkite, kiek laiko reikės važiuoti iki artimiausios mokyklos, darželio, sporto klubo, prekybos centro.
Kodėl verta pirkti kotedžą iš 011?
Mūsų parduodami būstai išsiskiria kokybe ir patogumu. Taip yra todėl, kad mūsų komanda dalyvauja kuriant projektus ir juos įgyvendinant nuo pradžios iki pat pabaigos. Mes dirbame su patikimais vystytojais, įrodžiusiais savo aukštą darbo kokybę ir darbo etiką, todėl galime garantuoti, kad statant pastatus naudojamos tik kokybiškos medžiagos, darbai atliekami remiantis laikantis techninių reikalavimų. Bičiuliautis su mumis verta, nes nuo 2008 m. esame naujos statybos būstų projektavimo, vartotojų lūkesčių patenkinimo ir NT marketingo srityje. Esame savo srities entuziastai ir profesionalai, todėl pasikonsultavę su mumis galėsite būti ramūs dėl pirkinio, kuriame galimai praleisite visą gyvenimą.
Sėkmės paieškose
Su šypsena akyse
0II komanda