Rasta 24 objektų

Parduodami namai yra filtruojami pagal miestus, kambarių skaičių, plotą, įrengimo būklę ir sklypo dydį todėl būstą išsirinkti patogu. Ruošiatės pirkti namą? Paieškas pradėkite nuo mūsų.

Kas parduoda namus?

Jau 14 metų dirbame su daugiau nei 100 vystytojų. Mūsų parduodami namai pažįstami nuo sklypo parinkimo stadijos, planavimo, estetinių derinimu su architektų ir potencialių pirkėjų poreikio įgyvendinimui. Nuolat planuojame projektus į priekį, todėl privačiai pasikreipus arba sekant mūsų socialinius tinklus galite rasti pasiūlymus kurių nėra skelbimų portaluose.
Į ką atkreipti dėmesį renkantis namą?
Kai randate skelbimą „parduodu namą“, būtinai atkreipkite dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų:
  • Namo vieta. Kai perkami namai labai svarbu išsirinkti tinkamą vietą. Namai gali stovėti mieste tarp daugiabučių ar atokesnėse vietose. O yra ir tokių naujų namų kvartalų, kurie pasižymi itin geru susisiekimu ir įspūdinga gamta.
  • Namo dydis. Vieno aukšto namai iki 80 kv. m. - maži namai pardavimui, patrauklūs labiausiai besiplečiančiose miesto ir priemiesčio kvartaluose. Populiaru pirkti ir sublokuotus namus nuo 50 kv. m iki 80 kv. m. Namai iki 60 kv. m. yra dažniausiai skirti aktyvioms, jaunoms, šeimoms nenorinčioms didelio ūkio, bet prioritetą teikiant leisti vasaras terasose. Prabangesni sublokuoti namai kurių plotas siekia nuo 100 -140 kv. m. yra skirti miesto gyventojams, kur yra geras susisiekimas. Namo dydis yra svarbus veiksnys renkantis būstą, nes planuojantiems šeimą reikia daugiau erdvės, o norintiems privatumo svarbi aplinka.
  • Namo konstrukcija. Moduliniai namai šiuo metu yra gana populiarūs ir darosi madingi. Priežastis labai paprasta – modulinis namas iki 80 kv. m. pastatomas labai greitai ir sąlyginai nebrangiai. Taip pat moduliniuose namuose naudojama daugiau ekologiškų statybinių medžiagų – medienos karkasas apšiltinamas ekovata arba mineraline vata, lauko apdailai pasirenkama mediena arba sparčiai populiarėjančios skalūno plokštės. Toks namas atrodo įspūdingai ir prabangiai.
  • Namo kaina. Moduliniai namai pozicionuojami kaip pigūs namai statybos kaštų prasme. Tačiau moduliniai namai gali būti ir prabangūs namai naudojant brangesnes apdailos medžiagas nors pati konstrukcija nėra sudėtinga. Ar gali modulinis namas būti prabangus? Taip, gali, jei bus naudojama mediena apdailai, natūralus akmuo ar net marmuras. Dėl to renkantis namus būtina atkreipti dėmesį ne tik į išplanavimą, bet ir apdailą, vietą (šalia upės ar kito vandens telkinio esantys sklypai yra brangesni, todėl kyla ir namo kaina), kiemo įrengimą. Naujos statybos namai visada brangesni už analogiškus senos statybos namus, nes jiems galioja kiti statybos reikalavimai, naudojamos šiuolaikiškos kokybiškos medžiagos.
  • Rinkdamiesi namą atminkite, kad visada reikia žiūrėti į ateitį. Esate jauna šeima? Ateityje planuojate turėti keletą vaikų? Šiuos dalykus reikėtų įvertinti renkantis būstą, nes miestai sparčiai plečiasi, todėl reikia įvertinti esamą ir būsimą infrastruktūrą: asfaltuoti keliai, šaligatviai, kelių apšvietimas, susisiekimas, ugdymo įstaigos, prekybos centrai.
Jei turite klausimų apie jums geriausiai tinkantį namą, susisiekite su mumis jau dabar – padėsime išsirinkti svajonių namus.