Rasta 4 objektų

Žemės sklypai individualiems namams - išsirinkite ir pasistatykite namus patys arba kreipkitės į mus - padėsime viso proceso metu: nuo sklypo įsigijimo iki statybų darbų pridavimo.

Sklypai – teisiškai skirstomi pagal paskirtį.
Sklypas gali būti namų ūkio valdos, komercinis, žemės ūkio, inžinerinės paskirties ir nuo to priklauso jame vykdoma veikla. Jei parduodami žemės sklypai yra komercinės paskirties, reiškia juose gali būti statomi sandėliai, verslo centrai, gamyklos, automobilių stovėjimo aikštelės ir kiti komercinės paskirties objektai, dalinai - 49 % - gyvenamieji pastatai. Butai, namai komercinės paskirties sklype gali būti statomi tik iki 49% viso pastato. Paprastai šiam tikslui keičiama sklypo paskirtis. Namai, kotedžai ir daugiabučiai statomi namų valdos paskirties sklypuose.

Kaip išsirinkti gerą žemės sklypą namams

Renkantis žemės sklypą reikėtų atsižvelgti į asmeninius poreikius. Jei mėgstate ramybę, vertinate gamtą ir mėgstate darbuotis sode ar darže, rekomenduojame ieškoti nuošalesnio sklypo toliau už miesčio. Taip pat toks parduodamas sklypas turėtų būti bent 20-30 arų ploto, o ne įprastas 6-10 arų. Didesniame sklype bus lengviau įsirengti ūkinį pastatą, galbūt išsikasti tvenkinį, pasodinti nedidelį sodą.
Jei norite ūkininkauti ir sodininkauti, rekomenduojame apsidairyti sodų bendrijose, kurios yra įsikūrusios kiek atokiau nuo miesto. Reiktų tik atminti, kad sodų bendrijose infrastruktūra ne visada būna išvystyta (dažnai nėra centralizuotų nuotekų, vandens tiekimo, dujų, šviesolaidinio interneto).
Norite gyventi mieste, tačiau individualiame name? Tada jums tiks standartinis 6 arų sklypas. Dažniausiai tokie sklypai pardavimui yra priemiesčiuose, kuriuos „pasivijo“ besiplečiantis miestas.

Sklypų pardavimas su 011

Mūsų komanda parduoda sklypą tik jį gerai apžiūrėję ir įvertinę. Užsiimame visų rūšių sklypų pardavimų. Mūsų tikslas – padėti investuotojams ir pirkėjams, todėl siūlome kompleksines paslaugas, kurios apima ir projektavimą bei statybas bei pridavimą. Jei nusprendėte vystyti nedidelį namų ar kotedžų kvartalus, siūlome ir rinkodaros paslaugas, mūsų pardavimų komanda padės nuo būsto išsirinkimo iki kontaktų dėl finansavimo banke. Stengiamės padaryti viską, kad tai būtų ne eilinis parduodamas sklypas, svajonės įgyvendinimo pradžia.