Nauji kotedžai

"BOTANICOS TERASOS" - nauji butai Kaune

 Kokybiški, šilti ir saugūs namai, ramiam gyvenimui gamtos prieglobstyje. Vadovaudamiesi šia vizija, architektų biuras “Gintautas Natkevičius ir partneriai” kūrė namus Jums.

...Kad ČIA gyventi būtų gera...

Šalia egzotiškojo Botanikos sodo, Bitininkų gatvėje, statomos “BOTANIKOS TERASOS”  – išskirtinė vieta gyvenimui, norintiems  pabėgti nuo miesto šurmulio ir mėgautis gyvenimu gamtoje.

Jei svajojate kaip saulėtą rytą pasitiksite terasoje su puodeliu garuojančios kavos, žvelgdami į žalią sodą – šie namai kaip tik Jums!

BOTANIKOS TERASOS  – itin kokybiškų butų kvartalas, vertinantiems estetiką, turintiems polinkį kokybiškiems daiktams.

BOTANIKOS T

ERASŲ ansamblį sudaro keturi namai:  ąžuolas, kedras, liepa ir topolis.

Namai statomi iš  kokybiškų medžiagų, kurios užtikrins tinkamą šilumos izoliaciją, o autonominis dujinis šildymas – patogų būsto eksploatavimą.

Vienintelis Kaune gyvenamųjų namų kompleksas, kuriame išorę puoš skalūno akmuo, o ant stogo esantys „penthouse“ tipo būstai, su net 30 kv.m. terasomis, leis mėgautis pojūčiu, kurį geriausiai apibūdintų prabangių automobilių pardavėjų linksniuojama „luxury“ sąvoka.

Jūsų patogumui, vos per kelias minutes automobiliu pasiekiamas miesto centras, netoliese esanti Julijanavos vidurinė mokykla bei vaikų lopšelis – darželis “Boružėlė”.

Gyvenimas čia – trumpam sustoja. Palikite rūpesčius ir pasinerkite į jaukią šeimos idilę. Pro didžiulius langus svyrančios šimtamečių medžių šakos įkvepia kurti, svajoti ir mylėti!

Brokeris

Mantas Jaruševičius

NT marketingas ir pardavimai
+370601 10 111
mantas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

Susisiekite