"SKANDEA" butai su pilna apdaila Kaune

O ką, jeigu namai būtų tiesiog nauji?


Stilingai įrengti, patogiai suplanuoti, su didelėmis terasų lodžijomis?

Jums reikia tik norėti, o visa kita mes jau atlikome: planavome, mūrijome, vedžiojome inžinerinius tinklus, ieškojome individualių, skandinaviškai estetiškų interjero sprendinių. Po to dažėme, tapetavome, montavome baldus ir buitinę techniką, o dabar laukiame Jūsų, norinčių džiaugtis naujais namais be rūpesčių.

Galvojome apie visus mūsų namų gyventojus, todel būstus siūlome nuo 1 iki 4 kambarių.

Šiandien didžiąją dalį uogienių laikome prekybos centrų lentynose, bet padangų ir dviračių turime užtektinai. Todėl kiekvienam butui dovanojame sandėliuką.

Parkavimo zonos planuotos itin kruopščiai, todėl galime pasiūlyti bene didžiausią automobilių aikštelę prie gyvenamųjų namų Kaune. Vienam butui įrengėme dvi vietas automobiliams.

Skandinaviško tipo kvartaluose mažyliams skiriame ypatingą dėmesį. Jų žaidimo aikštelę įrengėmė kiemo viduryje, tad kiekviena Mama nuolatos galės matyti savo vaikus. Dirbantys tėveliai ir darbuose žinos, ką veikia vaikai – suvedę slaptažodį interneto svetainėje, jie matys vaizdus iš vaikų aikšteles.

Suaugusiųjų taip pat nenuskriausime, nes pietineje kvartalo dalyje įrengiami lauko treniruokliai ir pasitarimų stoginė. Joje kaimynai galės drauge aptarti ypatingai svarbias temas, krepšinio ar futbolo rungtynes, vaikų auklėjimo problemas ar matytus filmus. O gal joje bus švenčiamos ir gražiausios šventės?

Kvartale – naujausi technikos sprendimai. Įrengta vaizdo pasikalbėjimo aparatūra, vaizdo transliacija internetu ir įrašymas, taip pat – išmanusis apšvietimas, butai valdomi mobiliuoju telefonu.

Jei Jus sudominome, nedvejokite ir skambinkite mūsų pardavimų vadybininkui – susitikime prie kavos puodelio Jūsų pasirinktame bute.

 

 

Brokeris

Mantas Jaruševičius

NT marketingas ir pardavimai
+370601 10 111
mantas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

Susisiekite